Впроваджуємо сучасні технології в оселі економних господарів. Дізнайтеся про нові системи опаленння більше!

Про компанію, що зігріває

Наша компанія є розробником і виробником опалювального обладнання нового покоління. В наших пристроях застосовуються інноваційні технології горіння. Теплове обладнання призначене для спалювання відновлювального палива.
В цивілізованих країнах раціонально підходять до використання біоресурсів. Відходи деревини та сільського господарства спалюють з отриманням тепла і електроенергії, що є надзвичайно актуальним для зменшення залежності України від зовнішніх енергоресурсів.
Розроблені ТОВ «ЕКО-ЮЕЙ» екологічно чисті технології утилізації відходів деревини, сільського господарства та побутових відходів дозволяють замінити газ, економити кошти на опалені та гарячому водопостачанні.

Особливості нашої продукції

Екологічно чисті технології

Проектуємо і виготовляємо із застосуванням найсучаснішого і надійного устаткування, засобів безпеки і автоматизації.

Утилізація відходів

Високий рівень технологічної оснащеності забезпечує утилізацію відходів без шкоди екології.

Економія коштів

Утилізація відходів деревини дозволить замінити газ, економити кошти на опаленні та гарячому водопостачанні.

Автономнi котельнi

Проектування та виготовлення автономних котелень різної потужності.

Проектуємо та виготовляємо автономні котельні потужністю від 25 кВт до 25 МВт. Котельня може монтуватися як у приміщенні (стаціонарна), та і у варіанті обільної установки. Високий рівень технологічної оснащеності, застосування найсучаснішого і надійного устаткування, засобів автоматизації, безпеки і контролю забезпечує безаварійне використання наших котелень, а також скорочує експлуатаційні витрати, виключаючи постійну наявність оперативного персоналу.

Детальніше

Баня «по-чорному»

Корисні властивості і плюси бані

В бані «по-чорному» полум'я безпосередньо прогріває камені. Атмосфера в такій бані має бактерицидний характер. Існує думка, що за рівнем стерильності баня «по-чорному» прирівнюється до хірургічної операційної. Стерильні не тільки стіни такої парної, а й повітря всередині неї. Баня «по-чорному» сприяє лікуванню шкірних висипань, паразитарних захворюваннях шкіри, при хронічних катарах дихальних шляхів.

Детальніше

Наша продукція

ІННОВАЦІЯ

Баня PYROLIFE

Справжня баня «по-чорному» по новій технології. Піч кам’янка PYROLIFE дає можливість відчути користь натуральної деревини та силу розкалених каменів.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Газогенераторний утилізаційний котелPYROLIFE КТУ-30

Газогенераторний утилізаційний котел PYROLIFE КТУ-30 – це найкращий засіб реальної економії на опаленні, гарячому водопостачанні та газопостачанні.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Купити твердопаливний котел PyromedPYROMED

PYROMED – високоэфективна та безпечна установка для утилізації медичних відходів. Унікальні технології, технічні і конструктивні рішення, розроблені спеціалістами компанії ТОВ "ЕКО-ЮЕЙ"

Більше

ІННОВАЦІЯ

Твердопаливний утилізаційний котелPYROLIFE КТУ-200

Твердопаливний утилізаційний котел PYROLIFE КТУ-200 – це екологічно чисте піролізне обладнання, призначене для опалення приміщень та нагрівання води в системі гарячого водопостачання.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Твердопаливний пальник для котеленьPYROLIFE ТГ-2

Теплогенераторы PYROLIFE ТГ-2 використовуються в ході реконструкції котелень для оснащення водогрійних та парових котлів різних модифікацій.

Більше

ІННОВАЦІЯ

PYROLIFE КТУД-30

Газогенераторний дров’яний утилізаційний котел PYROLIFE КТУД-30 – це піролізний котел адаптований для використання дров в якості основного виду палива.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Піролізна піч для опаленняPYROLIFE УПМ-01

Побутова піролізна піч PYROLIFE УПМ-01 призначена для опалення приміщень площею до 300 квадратних метрів за умови наявності теплоізоляції. Головна перевага обладнання – прискорений прогрів приміщення

Більше

Сертифікати нашого обладнання

Зворотній зв'язок