Впроваджуємо сучасні технології в оселі економних господарів. Дізнайтеся про нові системи опаленння більше!

Автономнi котельнi

Проектуємо та виготовляємо автономні котельні потужністю від 25 кВт до 25 МВт. Котельня може монтуватися як у приміщенні (стаціонарна), та і у варіанті обільної установки. Високий рівень технологічної оснащеності, застосування найсучаснішого і надійного устаткування, засобів автоматизації, безпеки і контролю забезпечує безаварійне використання наших котелень, а також скорочує експлуатаційні витрати, виключаючи постійну наявність оперативного персоналу. Використання котлів “PYROLIFE” забезпечує якісне горіння волого палива та утилізацію відходів без шкоди екології. Універсальні модульні автономні котельні від 30 до 1000 кВт виготовлені згідно ТУ У 282-35969832-001:2016, що дозволяє економити замовнику на:

 • необхідності капітального будівництва;
 • витратах на експертизу проекту;
 • необхідності отримання дозволу від Котлонадзору, згідно нормативів на встановлення котлів потужністю до 100 кВт;
 • суттєво знижує витрати в порівнянні з використанням газових котлів.


В БАЗОВУ КОМПЛЕКТАЦІЮ ВХОДИТЬ:

 • модульний блок котельні;
 • котел;
 • буферна ємність;
 • трубопроводи всіх підсистем з якісною запірною арматурою;
 • обладнання для видалення диму;
 • вентиляційна система;
 • комплект котрольновимірювальних приладів та механізмів;
 • обладнання підготовки холодної води;
 • внутрішні електричні мережі;
 • шафа керування.

Встановлення модульних котелень знімає залежність від центрального теплопостачання. Термін окупності - 2-3 опалювальні сезони. В котельнях використовуються котли КТУ-30, КТУ-80 та КТУ-150 PYROLIFE, сертифікат №UA.TR.012.C.0102-16, які в модульних сполученнях можеть забезпечити сумарну потужність, необхідну для опалення різних за об’ємом приміщень. Автономні котельні потребують підключення до зовнішньої системи.

Вони можуть використовуватися для автономного опалення і гарячого водопостачання не тільки промислових об’єктів, а також для житлових будинків, адмінбудівель, шкіл, дитячих садків, медичних закладів, готелів та інше. Печі працюють на альтернативному паливі (щепа, тирса, стружка, обрізки) з вологістю до 75%, пелетах, брикетах, на сільскогосподарських відходах. Можлива утилізація побутових відходів.

Наша продукція

ІННОВАЦІЯ

Газогенераторний утилізаційний котелPYROLIFE КТУ-30

Газогенераторний утилізаційний котел PYROLIFE КТУ-30 – це найкращий засіб реальної економії на опаленні, гарячому водопостачанні та газопостачанні.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Твердопаливний утилізаційний котелPYROLIFE КТУ-200

Твердопаливний утилізаційний котел PYROLIFE КТУ-200 – це екологічно чисте піролізне обладнання, призначене для опалення приміщень та нагрівання води в системі гарячого водопостачання.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Купити твердопаливний котел PyromedPYROMED

PYROMED – високоэфективна та безпечна установка для утилізації медичних відходів. Унікальні технології, технічні і конструктивні рішення, розроблені спеціалістами компанії ТОВ "ЕКО-ЮЕЙ"

Більше

ІННОВАЦІЯ

Твердопаливний пальник для котеленьPYROLIFE ТГ-2

Теплогенераторы PYROLIFE ТГ-2 використовуються в ході реконструкції котелень для оснащення водогрійних та парових котлів різних модифікацій.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Піролізна піч для опаленняPYROLIFE УПМ-01

Побутова піролізна піч PYROLIFE УПМ-01 призначена для опалення приміщень площею до 300 квадратних метрів за умови наявності теплоізоляції. Головна перевага обладнання – прискорений прогрів приміщення

Більше

ІННОВАЦІЯ

Баня PYROLIFE

Справжня баня «по-чорному» по новій технології. Піч кам’янка PYROLIFE дає можливість відчути користь натуральної деревини та силу розкалених каменів.

Більше

ІННОВАЦІЯ

PYROLIFE КТУД-30

Газогенераторний дров’яний утилізаційний котел PYROLIFE КТУД-30 – це піролізний котел адаптований для використання дров в якості основного виду палива.

Більше