Впроваджуємо сучасні технології в оселі економних господарів. Дізнайтеся про нові системи опаленння більше!

Корисна інформація

Проектування та виготовлення автономних котелень різної потужності. Автономнi котельнi

Проектуємо та виготовляємо автономні котельні потужністю від 25 кВт до 25 МВт. Котельня може монтуватися як у приміщенні (стаціонарна), та і у варіанті обільної установки. Високий рівень технологічної оснащеності, застосування найсучаснішого і надійного устаткування, засобів автоматизації, безпеки і контролю забезпечує безаварійне використання наших котелень, а також скорочує експлуатаційні витрати, виключаючи постійну наявність оперативного персоналу.

Корисні властивості і плюси бані Баня «по-чорному»

В бані «по-чорному» полум'я безпосередньо прогріває камені. Атмосфера в такій бані має бактерицидний характер. Існує думка, що за рівнем стерильності баня «по-чорному» прирівнюється до хірургічної операційної. Стерильні не тільки стіни такої парної, а й повітря всередині неї. Баня «по-чорному» сприяє лікуванню шкірних висипань, паразитарних захворюваннях шкіри, при хронічних катарах дихальних шляхів.

Будова та принцип дії твердопаливного піролізного котла Будова твердопаливного піролізного котла

На сьогоднішній день є чимало способів створення тепла, затишку і комфорту, але найраціональніший з них - установка твердопаливного піролізного котла.

Як економити електроенергію вдома Як економити електроенергію вдома

Зростаючі тарифи на комунальні послуги змушують громадян нашої країни все серйозніше ставитися до пошуків відповіді на питання: як економити електроенергію вдома.

Наша продукція

ІННОВАЦІЯ

Баня PYROLIFE

Справжня баня «по-чорному» по новій технології. Піч кам’янка PYROLIFE дає можливість відчути користь натуральної деревини та силу розкалених каменів.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Твердопаливний утилізаційний котелPYROLIFE КТУ-200

Твердопаливний утилізаційний котел PYROLIFE КТУ-200 – це екологічно чисте піролізне обладнання, призначене для опалення приміщень та нагрівання води в системі гарячого водопостачання.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Газогенераторний утилізаційний котелPYROLIFE КТУ-30

Газогенераторний утилізаційний котел PYROLIFE КТУ-30 – це найкращий засіб реальної економії на опаленні, гарячому водопостачанні та газопостачанні.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Піролізна піч для опаленняPYROLIFE УПМ-01

Побутова піролізна піч PYROLIFE УПМ-01 призначена для опалення приміщень площею до 300 квадратних метрів за умови наявності теплоізоляції. Головна перевага обладнання – прискорений прогрів приміщення

Більше

ІННОВАЦІЯ

Купити твердопаливний котел PyromedPYROMED

PYROMED – високоэфективна та безпечна установка для утилізації медичних відходів. Унікальні технології, технічні і конструктивні рішення, розроблені спеціалістами компанії ТОВ "ЕКО-ЮЕЙ"

Більше

ІННОВАЦІЯ

Твердопаливний пальник для котеленьPYROLIFE ТГ-2

Теплогенераторы PYROLIFE ТГ-2 використовуються в ході реконструкції котелень для оснащення водогрійних та парових котлів різних модифікацій.

Більше

ІННОВАЦІЯ

PYROLIFE КТУД-30

Газогенераторний дров’яний утилізаційний котел PYROLIFE КТУД-30 – це піролізний котел адаптований для використання дров в якості основного виду палива.

Більше