Впроваджуємо сучасні технології в оселі економних господарів. Дізнайтеся про нові системи опаленння більше!

Баня «по-чорному»

В бані «по-чорному» полум'я безпосередньо прогріває камені. Атмосфера в такій бані має бактерицидний характер. Існує думка, що за рівнем стерильності баня «по-чорному» прирівнюється до хірургічної операційної. Стерильні не тільки стіни такої парної, а й повітря всередині неї. Баня «по-чорному» сприяє лікуванню шкірних висипань, паразитарних захворюваннях шкіри, при хронічних катарах дихальних шляхів. У середньовіччя епідемія чуми, яка лютувала в Європі і забрала з собою третину її населення, зупинилася на кордонах ареалу традиційного будівництва лазень «почорному». Люди, які регулярно парилися в таких лазнях постійно дезінфікували шкірні покриви і дихальні шляхи.

На відміну від традиційної бані «по-чорному», в банях PYROLIFE немає необхідності провітрювати від диму і вимивати від кіптяви полиці, достатньо відкрити кришку ємності з камінням та полити водою на каміння для появі першого пару. В такій бані камінь знаходиться у середині кам’янки і нагрівається вогнем та димовими газами, що проходять через камінь. Дим, не попадаючи в приміщення бані, виходить через димохід. В якості кам’янки використовується газогенераторна піч УПМ-02 з високими екологічними показниками. Ми позбавились труднощів приготування бані «по-чорному» - найкорисніший різновид бані з усіх видів бань. Тому її сьогодні високо цінують знавці бань.

Наша продукція

ІННОВАЦІЯ

PYROLIFE КТУД-30

Газогенераторний дров’яний утилізаційний котел PYROLIFE КТУД-30 – це піролізний котел адаптований для використання дров в якості основного виду палива.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Купити твердопаливний котел PyromedPYROMED

PYROMED – високоэфективна та безпечна установка для утилізації медичних відходів. Унікальні технології, технічні і конструктивні рішення, розроблені спеціалістами компанії ТОВ "ЕКО-ЮЕЙ"

Більше

ІННОВАЦІЯ

Піролізна піч для опаленняPYROLIFE УПМ-01

Побутова піролізна піч PYROLIFE УПМ-01 призначена для опалення приміщень площею до 300 квадратних метрів за умови наявності теплоізоляції. Головна перевага обладнання – прискорений прогрів приміщення

Більше

ІННОВАЦІЯ

Баня PYROLIFE

Справжня баня «по-чорному» по новій технології. Піч кам’янка PYROLIFE дає можливість відчути користь натуральної деревини та силу розкалених каменів.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Газогенераторний утилізаційний котелPYROLIFE КТУ-30

Газогенераторний утилізаційний котел PYROLIFE КТУ-30 – це найкращий засіб реальної економії на опаленні, гарячому водопостачанні та газопостачанні.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Твердопаливний пальник для котеленьPYROLIFE ТГ-2

Теплогенераторы PYROLIFE ТГ-2 використовуються в ході реконструкції котелень для оснащення водогрійних та парових котлів різних модифікацій.

Більше

ІННОВАЦІЯ

Твердопаливний утилізаційний котелPYROLIFE КТУ-200

Твердопаливний утилізаційний котел PYROLIFE КТУ-200 – це екологічно чисте піролізне обладнання, призначене для опалення приміщень та нагрівання води в системі гарячого водопостачання.

Більше