Впроваджуємо сучасні технології в оселі економних господарів. Дізнайтеся про нові системи опаленння більше!
Твердопаливні котли можна поділити на:
В традиційних твердопаливних котлах просто згорає паливо. Коефіцієнт корисної дії – 70-80%, тривалість горіння 3-6 годин, без акумуляційної ємкості. При підключенні акумуляційної ємкості тривалість між докладанням палива можна збільшити до 10 годин. Чистити такий котел потрібно 1 раз в три в дні, якщо в якості палива використовується дрова та кожен день, якщо палити вугіллям.
Це котли зворотного горіння з двома камерами згорання. У першій камері відбувається первинне горіння при штучному дефіциті кисню, який запускає процес піролізу і генерації синтез-газу. Друга камера призначена для догорання цього самого синтез-газу, що дозволяє значно збільшити час роботи котла на одній закладці дров. Конструкція і принцип роботи дозволяють підтримувати тривалість горіння 6-10 годин. ККД перевищує 90%.
Особливості піроліз них твердопаливних котлів:
-Екологічно чисте спалювання
-Спалювання сировини с вологістю до 75%
-Одночасне спалювання сипучих і кускових відходів деревини
-Просте і зручне завантаження палива з можливістю дозагрузки в процесі горіння
-Вдвічі нижчі витрати на опалення поріняно з твердопаливними традиційними котлами
Призначені для роботи на пресованій або гранульованій деревині, тобто на пеллетах. Такі котли доповнюються спеціальним бункером для пелет, з якого паливо автоматично подається в топку за допомогою шнека. При цьому процес розпалювання самого котла також відбувається в автоматичному режимі. Таким чином, процес горіння підтримується без участі людини і залежить тільки від необхідної кількості пелет в бункері і його ємності. Завдяки сучасним технологіям, пелетні котли в певних випадках можуть бути оснащені системою пневматичної подачі палива. Головною їхньою перевагою стане можливість завантажити пелети в сховище один раз за опалювальний сезон, після чого весь процес вироблення тепла відбуватиметься автоматично. Недоліком можна назвати неможливість використовувати для спалювання інші види палива.
Призначені для роботи на дровах і тирсі, хоча існують модифікації, що працюють на вугіллі і суміші торфу, дров та вугілля. Найважливіша характеристика таких котлів - час горіння однієї закладки деревини від 12 годин до двох днів. Такий ефект досягається за рахунок особливої конструкції камери згоряння, в якій процес горіння йде зверху-вниз, а саме паливо повільно тліє. Перевагою стає і кількість палива, яку можна одноразово завантажити в котел тривалого горіння - а це близько 50 кг. Крім усього перерахованого вище, котли тривалого горіння мають здатність працювати на різних видах палива, таких як дрова різних розмірів, торф, брикети, вугілля, тирса, і тріски.
ІННОВАЦІЯ
Теплогенераторы PYROLIFE ТГ-2 використовуються в ході реконструкції котелень для оснащення водогрійних та парових котлів різних модифікацій.
БільшеІННОВАЦІЯ
Твердопаливний утилізаційний котел PYROLIFE КТУ-200 – це екологічно чисте піролізне обладнання, призначене для опалення приміщень та нагрівання води в системі гарячого водопостачання.
БільшеІННОВАЦІЯ
Газогенераторний утилізаційний котел PYROLIFE КТУ-30 – це найкращий засіб реальної економії на опаленні, гарячому водопостачанні та газопостачанні.
БільшеІННОВАЦІЯ
Побутова піролізна піч PYROLIFE УПМ-01 призначена для опалення приміщень площею до 300 квадратних метрів за умови наявності теплоізоляції. Головна перевага обладнання – прискорений прогрів приміщення
БільшеІННОВАЦІЯ
Газогенераторний дров’яний утилізаційний котел PYROLIFE КТУД-30 – це піролізний котел адаптований для використання дров в якості основного виду палива.
БільшеІННОВАЦІЯ
Справжня баня «по-чорному» по новій технології. Піч кам’янка PYROLIFE дає можливість відчути користь натуральної деревини та силу розкалених каменів.
Більше